Aktuality

OCHRANNÁ ZNÁMKA PEČEŤ KVALITY MOTOROVÝCH PALIV VSTOUPILA DO ROKU 2017 V NOVÉM GRAFICKÉM VIZUÁLU

 

Po sedmi letech od úspěšného zavedení programu „Pečeť kvality motorových paliv na čerpacích stanicích“ na Českém trhu dochází ke změně vizualizace ochranné známky, která úspěšné splnění podmínek programu reprezentuje. Nový grafický formát má více podpořit čitelnost údajů, jasné sdělení o zaměření programu a také soulad s globálními standardy poskytovatele - společnosti SGS GROUP, která je na českém trhu zastupována společností SGS Czech Republic.

 

Nová známka platná od 1.1. 2017.

Změna vizuálu je účinná od 1. ledna 2017, v tuto dobu již zákazníci čerpacích stanic, jejichž provozovatelé splňují podmínky programu a jsou aktivními držiteli této ochranné značky, uvidí nové známky vylepené na čerpacích stojanech.

Ochranná známka slouží motoristům k lepší orientaci při hledání čerpacích stanic, kde je prokázáno, že systematicky pečují o kvalitu prodávaných pohonných hmot, a že tyto pohonné hmoty dlouhodobě odpovídají evropským normám. Díky programu Pečeti kvality se v České republice podařilo mezi motoristy vnést ověřenou jistotu kvality při nákupu pohonných hmot.


REBRANDING PODPOŘEN V MÍSTĚ PRODEJE POHONNÝCH HMOT

Uvedení nového vizuálu značky bylo také podpořeno marketingovou kampaní v podobě umístění podlahové grafiky a wobblerů v místě čerpání paliv na vybraných čerpacích stanicích. Ta měla za cíl podpořit především povědomí zákazníků o nákupu pravidelně a nezávisle ověřovaných paliv přímo v místě prodeje pod jednoduchým sdělením ZDE TANKUJETE KVALITU.
Ukázka reálných instalací
ZÁKLADNÍ PARAMETRY PROGRAMU PEČETI KVALITY

 


Program Pečeť kvality je komplexem inspekčních aktivit, sloužících k ověření, zda účastník programu věnuje soustavnou a systematickou péči kvalitě prodávaných kapalných pohonných hmot a zda tyto pohonné hmoty splňují požadavky, které jsou na ně kladeny v souvislosti s moderními trendy v oblasti jejich výroby a používání. Testy jsou zaměřeny na zásadní jakostní parametry pohonných hmot a jsou prováděny dle příslušných norem.

Plnění podmínek Programu posuzuje a známku Pečeť kvality uděluje nezávislá společnost SGS Czech Republic, s.r.o. Právo používat Pečeť kvality je jednotlivým čerpacím stanicím udělováno na základě řady kriterií stanovených podmínkami Programu Pečeť kvality a může být při zhoršení kvality či porušení podmínek Programu kdykoliv pozastaveno či dokonce odebráno.

Paliva jsou odebírána a testována i za pomoci speciální mobilní laboratoře. Ta je vybavena velkým množstvím laboratorních analyzátorů pro testování PHM. Přístroje v mobilní laboratoři poskytují informace velmi rychle, přímo v místě odběru. Laboratoř je akreditována dle normy ČSN EN ISO 17 025.NA CO SE ZAMĚŘUJE PEČEŤ KVALITY?

  • Analýza základních typů PHM, plnění příslušných evropských norem
  • Kontrola deklarované aditivace paliv
  • Audity procesů ovlivňujících kvalitu
  • Auditem zkontrolovaný reklamační řád
  • Povinné pojištění odpovědnosti


PEČET KVALITY MOTOROVÝCH PALIV. JASNÁ ZNÁMKA DOBRÉ PUMPY.

Pro více informací kontaktujte našeho experta:

Ing. Petr Hloušek
Divize paliv a maziv

SGS Czech Republic
U Trati 42
100 00 Praha 10

Tel.:+420 274 021 321
+420 739 342 599Skupina SGS je světovým leaderem v oblasti inspekce, verifikace, testování a certifikačních služeb. Společnost byla založena roku 1878 a je v celosvětovém měřítku uznávaným standardem v oblasti kvality a integrity. SGS provozuje více než 1800 poboček a laboratoří po celém světě a zaměstnává přes 85 000 lidí.

 

Kontakt

SGS Czech Republic s.r.o.

U Trati 42
100 00, Praha 10 - Strašnice
Česká republika

Telefon: +420 274 021 310
Fax: +420 274 817 287


Aktuality

MOL VSTUPUJE DO PROGRAMU PEČEŤ KVALITY MONITORUJÍCÍ PALIVA NA ČERPACÍCH STANICÍCH

Praha, 18. června 2019 Společnost MOL Česká republika uzavřela dohodu s firmou SGS..

PEČEŤ KVALITY MOTOROVÝCH PALIV HRDĚ NA NÁDRŽI JIŽ 6. SOCIÁLNÍHO VOZIDLA

Dne 20. března 2019 byly za účasti zástupců Městské části Praha 9, médií, SGS..

V PROVOZU JIŽ 5. SOCIÁLNÍ AUTOMOBIL S PODPOROU SGS

Společnost SGS Czech Republic se v rámci svých aktivit k inspekčnímu Programu..

SGS MOBILNÍ LABORATOŘ V NOVÉM DESIGNU 3 v 1

3 OCHRANNÉ SGS ZNÁMKY DEKLARUJÍCÍ GARANCI KONTROLY KVALITY PALIV V CELÉM..

SGS PEČEŤ KVALITY MOTOROVÝCH PALIV I NADÁLE POMÁHÁ

Společnost SGS Czech Republic se v rámci svých aktivit k Programu kontroly kvality..